Yapı ve dekorasyon sektöründen güncel haberlerDear Kent Ernst Hansen – Danimarka

irkaç yıl önce Alanya’dan tatil ve yatırım için aldıkları evde yalıtım sorunları sonucunda yazın çok aşırı sıcak olan, kışında çok fazla soğuk olan evlerinin yalıtım sorunlarının çözümü için, Hansen ailesi web sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçtiler.

Detay için tıklayınız...

Vicenza Duvar Kağıdı

KENDİ ÜLKEMİZDE ÜRETİLEN BU ÜRÜNÜN ÖZELLİKLERİ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR; *TAM SİLİNEBİLİR *TAM NEFES ALIR *SAĞLIĞA ZARARLI HERHANGİ BİR MADDE İÇERMEZ *KOLAY UYGULANIR *RAHAT SÖKÜLÜR ÖLÇÜLER; 106cm GENİŞLİĞİNDE VE 10,05 METRE UZUNLUĞUNDADIR

Detay için tıklayınız...

Demir Home Residence Havuz Bakımları Yapıldı

Alanya merkezde bulunan Demir Home Residence yöneticiliğini halihazırda yapmaktayız. Havaların ısınmasıyla yüzme havuzlarının bakımlarının yapılması gerekti. Bugün Demir Home Residence'ın yüzme havuzunun bakımları yapıldı. Boruların, motorların ve filtrelerin düzenli çalıştıklarını test ettik. Havuzumuz yaza hazır hale gelmiştir.

Detay için tıklayınız...

Alanya Martı Apartmanı Bina Yöneticiliği

Alanya merkezde Güller Pınarı Mahallesi Eşref Kahvecioğlu caddesinde bulunan Martı Apartmanı yöneticiliğini yapmaktayız. Bahçemizde bulunan bazı ağaçların orantısız büyümeleri artık tehlike yaratacak boyutlara ulaştı. Elbette, yeşili koruyup kollamak ilk yapmamız gereken görevlerdendir. Lakin ağaçlar artık insanlara zarar verme boyutuna geldiği için ağaçların budanmaları kaçınılmaz bir hal almıştı. Gerekli güvenlik tedbirleri alındı. Bahçemizde bulunan ağaçlarımızın budama işlemleri tamamlanmış oldu.

Detay için tıklayınız...

Home Fix İnşaat ve Tadilat Alanya

Yeni ev aldığınızda, eşyalarınızın deforme olmasında veya mevcut evinizden sıkıldığınız zaman, değişiklikler yapmak durumunda kalabilirsiniz. Tadilat yapmak istendiğinden, çoğunlukla planladığınız tarih aralıklarında veya beklediğiniz kaliteyi elde etmek her defasında sıkıntılar yaratmıştır.

Detay için tıklayınız...

Tadilat İşleriniz

Isınan hava yukarıya doğru hareket eder. Bu gerçeğe bağlı kalınarak yerden ısıtma sisteminin radyatörlü sisteme nazaran neden daha konforlu olduğu kolayca anlaşılabilir. Radyatörlü sistemde sıcaklık baş hizasından yukarıya tavana doğru çıkar ve daha sonra soğuyup aşağıya doğru ayak seviyesine soğuk bir esinti hissedilecek şekilde hareket eder. Diğer taraftan yerden ısıtma sistemi ile kişilerin ayak, vücut ve başında hoş bir sıcaklık hissetmesine sebeb olur.

Detay için tıklayınız...

Çatlak kapatıcı

ÖKAPLAST 1K 20B polistren dolgulu kalın katman yalıtımı için bitüm bazlı bir yalıtım maddesidir. Seçime bağlı olarak 1 veya 2 komponentlidir. Alışılmış yer altında oluşan aşındırıcı maddelere ve yer altı sularının yüküne karşı dirençlidir. Pratik, kokusuz Esnek Çok sağlam Kolay uygulanır DIN 18195’e uygundur.

Detay için tıklayınız...

Yer süzgeçlerinden koku neden gelir ?

EN 1253 (Bina drenaj sistemleri) normu doğrultusunda tüm ıslak hacim süzgeçleri, su perdesi en az 5cm olan sulu sistem koku fermatürleri bulunur. Süzgecin içine akan su, yükselir ve taşarak pis su tesisatına ulaşır. Fermatür içinde kalan su ise bahsettiğimiz koku perdesini oluşturur.

Detay için tıklayınız...

Renkli Sıvı Membran

DAKORIT Ruflex 20D inceltici gerektirmeyen, 4 farklı renkli akrilat dispersiyondur.Eskimeye karşı dirençli olup UV-ışınlarına, inceltilmiş asitlere, alkali çözeltiler ve buz çözücü tuzlara karşı çok iyi bir direnç sağlar. Uçuşan aleve ve ısı ışınlarına karşı dirençlidir.Açık renk tonları tüm çatı yüzeyinin termik yükünü azaltır ve tüm çatı yüzeylerinin yıpranmasını yavaşlatır, aynı zamanda çatı yüzeyi ve altında bulunan mekanlar güneş ışınlarının yansıması nedeniyle %70 oranında korunmuş olur.

Detay için tıklayınız...

Makaralı Uzatıcı kablolar

Muhtelif boylarda uzatıcı makaralı kablolar. Satışlarımız toptan yapılmaktadır. Ürün fiyatları 20mt makaralı uzatıcı: 30.00TL 35mt Makaralı uzatıcı : 35.00TL 50mt Makaralı uzatcı: 40.00TL Ürünler 3x1.5 TTR Bakır TSE'li kablolardır. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Detay için tıklayınız...

Fair Ats Su Arıtma Sistemleri Alanya Antalya

Mutfakta her an elimizin altında hazır musluğu açtığımız anda sağlıklı ve güvenilir su akması daha lezzetli çay içmeniz ve yemeklerinizin lezzetine lezzet katması aynı zamanda çaydanlık ve ısıtıcıların tamamen kireçlenmemesi içildiği zaman kokusuz berrak ve mide şişkinliği yaşanmaması için insanlar genelde sağlıklı su içmek için çözümler arar.

Detay için tıklayınız...

CNC İşlem Merkezi Alanya

En basit ifadeyle, mekanik işlemeyi gerektiren bir çalışmayı (delme, kazıma, boyama vs), bilgisayardan gelen komutlara göre otomatik olarak yapan makinelere CNC denir. Metal dışındaki tüm ahşap, MDF, Plexglassi, vb. gibi malzemeleri işlemekteyiz. CNC işlem merkezimizde yatak başlıkları, mobilya aksesuarları, dekoratif paneller, seperatörler, reklam yazıları, ayna çerçeveleri, raf kanalı benzeri ürünleri üretmekteyiz.

Detay için tıklayınız...

Alanya Gelincik Moda Evi Tadilatı

Alanya Şerkerhane mahallesi Teyfikiye caddesinde bulunan Gelincik Moda evinin tadilatını başlatmış bulunmaktayız. Sayın Cem Dinçel internette web sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçti. Söz konusu yer ile ilgili keşif çalışmamızı tamamladık. Kendilerine bir fiyat teklif listesi sunduk. Sonuç olarak kendilerine sunulan fiyat teklif listemiz kabul görmüştür. Öncelikle kendilerine Çok teşekkür ederiz.

Detay için tıklayınız...