Yapı ve dekorasyon sektöründen güncel haberlerHome Fix İnşaat ve Tadilat Alanya

Yeni ev aldığınızda, eşyalarınızın deforme olmasında veya mevcut evinizden sıkıldığınız zaman, değişiklikler yapmak durumunda kalabilirsiniz. Tadilat yapmak istendiğinden, çoğunlukla planladığınız tarih aralıklarında veya beklediğiniz kaliteyi elde etmek her defasında sıkıntılar yaratmıştır.

Detalj...

Tadilat İşleriniz

Isınan hava yukarıya doğru hareket eder. Bu gerçeğe bağlı kalınarak yerden ısıtma sisteminin radyatörlü sisteme nazaran neden daha konforlu olduğu kolayca anlaşılabilir. Radyatörlü sistemde sıcaklık baş hizasından yukarıya tavana doğru çıkar ve daha sonra soğuyup aşağıya doğru ayak seviyesine soğuk bir esinti hissedilecek şekilde hareket eder. Diğer taraftan yerden ısıtma sistemi ile kişilerin ayak, vücut ve başında hoş bir sıcaklık hissetmesine sebeb olur.

Detalj...

Çatlak kapatıcı

ÖKAPLAST 1K 20B polistren dolgulu kalın katman yalıtımı için bitüm bazlı bir yalıtım maddesidir. Seçime bağlı olarak 1 veya 2 komponentlidir. Alışılmış yer altında oluşan aşındırıcı maddelere ve yer altı sularının yüküne karşı dirençlidir. Pratik, kokusuz Esnek Çok sağlam Kolay uygulanır DIN 18195’e uygundur.

Detalj...

Yer süzgeçlerinden koku neden gelir ?

EN 1253 (Bina drenaj sistemleri) normu doğrultusunda tüm ıslak hacim süzgeçleri, su perdesi en az 5cm olan sulu sistem koku fermatürleri bulunur. Süzgecin içine akan su, yükselir ve taşarak pis su tesisatına ulaşır. Fermatür içinde kalan su ise bahsettiğimiz koku perdesini oluşturur.

Detalj...

Renkli Sıvı Membran

DAKORIT Ruflex 20D inceltici gerektirmeyen, 4 farklı renkli akrilat dispersiyondur.Eskimeye karşı dirençli olup UV-ışınlarına, inceltilmiş asitlere, alkali çözeltiler ve buz çözücü tuzlara karşı çok iyi bir direnç sağlar. Uçuşan aleve ve ısı ışınlarına karşı dirençlidir.Açık renk tonları tüm çatı yüzeyinin termik yükünü azaltır ve tüm çatı yüzeylerinin yıpranmasını yavaşlatır, aynı zamanda çatı yüzeyi ve altında bulunan mekanlar güneş ışınlarının yansıması nedeniyle %70 oranında korunmuş olur.

Detalj...

Makaralı Uzatıcı kablolar

Muhtelif boylarda uzatıcı makaralı kablolar. Satışlarımız toptan yapılmaktadır. Ürün fiyatları 20mt makaralı uzatıcı: 30.00TL 35mt Makaralı uzatıcı : 35.00TL 50mt Makaralı uzatcı: 40.00TL Ürünler 3x1.5 TTR Bakır TSE'li kablolardır. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Detalj...

Fair Ats Su Arıtma Sistemleri Alanya Antalya

Mutfakta her an elimizin altında hazır musluğu açtığımız anda sağlıklı ve güvenilir su akması daha lezzetli çay içmeniz ve yemeklerinizin lezzetine lezzet katması aynı zamanda çaydanlık ve ısıtıcıların tamamen kireçlenmemesi içildiği zaman kokusuz berrak ve mide şişkinliği yaşanmaması için insanlar genelde sağlıklı su içmek için çözümler arar.

Detalj...

Su Arıtma sistemleri

RO22RE Avantajları Ters Osmos Sistemi,Ultraviyole Dezenfeksiyon,Sıcak ve Soğuk Su,Yeni LCD kran,Farklı Musluk Sistemi,Kullanım Kolaylığı...

Detalj...

CNC İşlem Merkezi Alanya

En basit ifadeyle, mekanik işlemeyi gerektiren bir çalışmayı (delme, kazıma, boyama vs), bilgisayardan gelen komutlara göre otomatik olarak yapan makinelere CNC denir. Metal dışındaki tüm ahşap, MDF, Plexglassi, vb. gibi malzemeleri işlemekteyiz. CNC işlem merkezimizde yatak başlıkları, mobilya aksesuarları, dekoratif paneller, seperatörler, reklam yazıları, ayna çerçeveleri, raf kanalı benzeri ürünleri üretmekteyiz.

Detalj...

Alanya Gelincik Moda Evi Tadilatı

Alanya Şerkerhane mahallesi Teyfikiye caddesinde bulunan Gelincik Moda evinin tadilatını başlatmış bulunmaktayız. Sayın Cem Dinçel internette web sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçti. Söz konusu yer ile ilgili keşif çalışmamızı tamamladık. Kendilerine bir fiyat teklif listesi sunduk. Sonuç olarak kendilerine sunulan fiyat teklif listemiz kabul görmüştür. Öncelikle kendilerine Çok teşekkür ederiz.

Detalj...

Yağmur Suyu Gider Bağlantıları

Alanya da bulunan Martı apartmanı yağmur suyu toplama bağlantıları tamamlanmıştır. Yapılara en çok zarar veren nedenlerin en başında su gelmektedir. Mümkün olabildiğince yapının temellerinin kuru kalması çok önemlidir. Bu hem binan daha sağlam daha uzun yıllar kullanımına olanak tanır. Alanya da bulunan martı apartmanı da uzun zamandır çatıdan ve bina etrafında toplanan yağmur sularının binanın temellerine kadar...

Detalj...

Martı Apt. Kanalizasyon Çalışması

Alanya da Güllerpınarı mahallesinde bulunan Martı apartmanının, kanalizasyon bağlantılarının yenileme çalışmaları devam etmektedir. Yapılar uzun yıllar içerisinde üzerinde bulunan aşırı yükle yapıldığı tarihten sonra zemine çökme yapmaktadır. Binanın zemin katında bulunan atık su tahliye borularının zaman içerisinde binanın hareket etmesiyle birlikte akıntı meyilleri kaybolur, hatta bazen bu atık su tahliye borularında kırılmalar görülmektedir.

Detalj...

Yüzme Havuzu Boyaması

Yüzme havuzları hemen her gün kullanılması zorunlu havuz kimyasallarıyla bakımları yapılır. Havuzlarınızda kullanılan bu kimyasallar havuzlarınızın temizliği açısından çok önem taşımaktadır ve mutlak kullanılmalıdır. Her gün kullanılmak zorunda olan havuz kimyasalları uzun dönemlerde...

Detalj...

Küvet Boyama

Eskimiş ve yıpranmış küvetlerinizi yeniden tamir ederek ilk günkü parlaklığı ve sağlamlığını elde edebilirsiniz. Özellikle bölgemizde bulunan otellerin en büyük sorunlarından biriside küvetlerin deforme olması kirli görünmesi sıkıntılar yaratmaktadır. Çok fazla masrafa girmeden kırıp dökülmelere ve büyük tadilat gerektirmeden eski küvetlerinizin yeniden ilk günkü halini elde edebilirsiniz.

Detalj...