Yapı ve dekorasyon sektöründen güncel haberlerTurkuaz Ürünleri Mağazamızda

Kalitesi, zengin çeşitleri ve fiyatlarıyla porselen lavabo, klozet takımları ve asma klozetlerin üretimini yapan Turkuaz mağazamızda satışa sunulmuştur. Üstün kalitesi parlaklığıyla banyolarınızı süsleyen Turkuaz ürünleri fiyatlarıyla da dikkatleri üzerinde topluyor. Bu kalite bu parlaklık bu fiyata! Hayal değil gerçek. Yıllardır siz değerli müşterilerimize en iyi ürünü en uygun fiyatlarla sizlerin evlerine kadar getirmeyi görev edindiğimiz 1997 yılından beridir her şey siz değerli...

Detay için tıklayınız...

Polisan’dan Küfe Son!

Küfe son kez bakın Elegans Yarı Mat, özel formülü sayesinde küf ve mantar oluşumunu engelliyor, nefes alan daha sağlıklı mekanlar yaratıyor. Avrupa standartları 2010 yılından itibaren boyaların içindeki VOC (uçucu organik Bileşik) oranlarına sınırlama getiriyor. Elegans Yarı Mat'ta bu seviyenin daha şimdiden sınırın çok altında olduğu PRA_Boya araştırma enstitüsü tarafından onaylandı bile!

Detay için tıklayınız...

Yuva Hayali Kuranlar MÜJDE!!!

Gökhan ticaret olarak 1997 yılından beridir Alanya merkezde inşaat ve yapı malzemelerinde hizmet veren firmamız artık emlak sektöründe de çalışmalar başlamıştır. Müşterilerine en iyi hizmeti görev edinen firmamız emlak sektöründe de sizlerin itimadına layık olmaya çalışacaktır. Ticarette amaç elbette para kazanmak ama hakkı ile yasaların bu işte emlak sektörü için uygun gördüğü miktar % 3'tür.

Detay için tıklayınız...

Doğrular Profil Merdivenler Stoklarımıza Gelmiştir

Birçok firma merdiven üretmekte ve çok farklı fiyatlarla karşılaşan müşteri doğal olarak bir karmaşa içinde kalıyor. Ama ürün kalitesi onun fiyatı ile orantılıdır. Bunlar mühendislik hesaplamalardır. Ucuz olan bir ürün mutlaka ki daha basittir. Özellikle merdiven gibi malzemeler de kalite her şeyden önce gelmeli dayanaksız taşıması zayıf bir ürünle meydana gelen iş kazaları bazen telafisi imkansız problemler yaratır.

Detay için tıklayınız...

MDF Banio Marka Dolaplarda ŞOK Fiyatlar

MDF lake boyalı banyo dolaplarının fiyatlarında bir imkansız daha başarıldı. Böyle fiyatları asla görmediniz. Artık banyolarınızı istediğiniz ölçüde bir dolapla süsleyebilirsiniz. 65cm MDF Komple Banyo Bolabı Üst Modül, Alt Modül ve Porselen Lavabosu ile 265.00YTL 80cm MDF Komple Banyo Bolabı Üst Modül, Alt Modül ve Porselen Lavabosu ile 330.00YTL 100cm MDF Komple Banyo Bolabı Üst Modül, Alt Modül ve Porselen Lavabosu ile 375.00YTL Tüm dolaplara montaj, Alanya içi servis ve KDV dahildir.

Detay için tıklayınız...

MDF Banyo dolaplarında şok indirimler

Samart banyo dolaplarında indirimler başladı kaçırmayın.... 100cm yükseklik 191 lik MDF banyo dolabı montaj dahil: 500.00 YTL 90cm lik yükseklik 191cm MDF banyo dolabı montaj dahil: 475.00 YTL 66cm lik yükseklik 191cm banyo dolabı montaj dahil : 325.00 YTL MDF 70cm lik yükseklik 191cm Çamaşı makinası ve havlu dopabı : 350.00 YTL

Detay için tıklayınız...

İnşaat sahipleri ve müteahhitler MÜJDE!!

1997 yılından beridir Alanya da yapı malzemeleri satış ve uygulama yapan firmamız Mayıs 08 itibari ile inşaatın tüm alanında, sizlerin hizmetindedir. Müteahhitler, inşaat sahipleri, inşaatınızla ilgili aklınıza gelebilecek her türlü sorularınız ve isteklerinizde, akademisyen kadromuzun yıllar içinde edindikleri tecrübe ve bilgi birikimleri ile sizleri bilgilendirmesi, mekanlarınızda daha farklı kullanımı kolay modern çizgiler yaratacaktır.

Detay için tıklayınız...

Çağlar Plastik ürünleri Artık Mağazamızda

Gökhan ticaret LTD ŞTİ olarak sürekli müşterilerimiz için en kaliteli ve en iyi ürünün kalite ve fiyat analizlerini yaptıktan sonra sizlere sunduk. Her ne kadar üründeki hatalar fabrikaların sorumluluklarında olsa da bu fabrikalar kadar bizlere itimat etmiş insanların bize olan güvenlerini de sarsar. Bu nedenle piyasa şartlarında kendini kabullendirmiş TSE ve ISO 9000 kalite standartlarında imalat yapan, Çağlar plastik ürünlerini artık mağazamızda bulabilirsiniz.

Detay için tıklayınız...