Yapı ve dekorasyon sektöründen güncel haberler



İthal Duvar Kağıtları Alanya

Duvar kağıdı ekonomiktir nefes alan, sağlıklı ortamlar oluşturur. Yaşanan mekanlarda hızlı ve pratik çözümler sunar. Dekoratif ışık ve modern çizgiler içerir. Kolay uygulanabilir. Kolay temizlenebilir. Ve silinebilir. Solmayan renklere sahiptir. Farklılık arayanlar, farklı mekanlar yaratmak isteyenler ve kendini özel hissetmek isteyenler. Saten, Kadife, dokulu, simli, taşlı, kabartmalı özel tasarımlı duvar kağıtları özellikle farklılık yaratmak isteyen ev sahiplerine inanılmaz seçenekler sunup...

Detay için tıklayınız...

Cumhurbaşkanı Yabancıya Mülk Satışını Onayladı

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, belediye gelirlerini arttıran ve yabancılara mülk satışını yeniden düzenleyen kanunların da aralarında bulunduğu 3 kanunu onayladı. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, belediye gelirlerini arttıran ve yabancılara mülk satışını yeniden düzenleyen kanunların da aralarında bulunduğu 3 kanunu onayladı. Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezinden yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Gül'ün onayladığı 5779 sayılı "İl Özel İdarelerine ve Belediyelere Genel Bütçe Vergi Gelirlerinden Pay Verilmesi ...

Detay için tıklayınız...

Polisan Elegans Artık Stoklarımızda

Gerçek silinebilme özelliğine sahip, mantar ve küf önleyici, esnek, örtücülüğü yüksek, kokusuz, sararmayan, toz ve kir tutmayan, ipeksi mat dokuda bir iç cephe boyasıdır. Bünyesindeki silikon ve özel reçinesinin su itme ve buhar geçirgenliğini artırıcı özelliği, boyanın silinebilirliğini artırdığı gibi, özellikle rutubetli ortamlarda kabarmasını ve dökülmesini önler. Boyanın yüksek örtücü özelliği kılcal çatlaklı yüzeylere macun kullanmadan sürülebilmesini sağlar.

Detay için tıklayınız...

Marshall Ahşap Ürünleri ve Özellikleri

Marshall ürünleri ahşabınıza hayat veriyor... Ahşap; sıcak ve yaşayan bir malzeme olup, çevre ve insan sağlığı için risksiz, doğal döngünün bir parçasıdır. Diğer malzemelerin yetersiz kaldığı birçok mimari sorunu çözebilen bir mühendislik malzemesi olan ahşap, bugünün teknolojisinde, aşırı rutubetli ortamlarda yüksek hizmet ömrü sağladığı için kullanımı hızla artmaktadır. Bilindiği gibi ahşabın birçok düşmanı bulunuyor. Bunlar; iklim etkileri, güneşin UV ışınları, çürüten mantarlar, kirlilik, böcek ve ahşap kurtları.

Detay için tıklayınız...

Yabancılara Satışın Önü Açıldı.

Yabancılara mülk satışının önü açılmak üzere, yasanın maddelerinin tek tek görüşülmesine geçildi. Yabancılara imarlı alanların ancak yüzde 10'una kadar arazi satılabileceğini öngören yasa Meclis'te tartışma yarattı. Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak, muhalefetin eleştirilerini yanıtlarken, Almanya'da Türklerin 220 bin konut sahibi olduğunu, Türkiye'de yabancılara satılan toplam mülk sayısınınsa 65 bin olduğunu söyledi.

Detay için tıklayınız...

Marshall'dan Müjde

Özellikleri: İnsan sağlığına ve çevreye dost, rahatsız edici kokusu olmayan, kolay silinebilen, zamanla renk değişimi yapmayan, sararmayan, yüksek kapama ve iyi yapışma özelliğinde; bileşiminde bulunan Gümüş İyonları sayesinde antimikrobial özelliğe sahip son kat yarı mat iç cephe boyasıdır. Yüzeylerde oluşabilecek bakteri ve küf oluşumunu engeller. Antimikrobiyal özelliği sayesinde hijyenin önem kazandığı hastane, kreş, okul, ilaç fabrikaları ve gıda üretim tesislerinde güvenle kullanılabilir.

Detay için tıklayınız...

Çelik Kapılar

Evinizin belki de en önemli parçalarından biridir Giriş kapıları. Çünkü sizin ve evinizin güvenliği her şeyden önce gelir. Piyasada yüzlerce çeşit çelik kapı bulabilirsiniz. Görünüşte belki de hepsi aynı gibi görünse de aslında birbirlerinden çok farklıdırlar. Sizlere en uygun kapı fiyatlarını aşağıda bilginize sunduk.

Detay için tıklayınız...

Vakum Tüplü Güneş Kollektörleri

Mertaş Vakum tüplü güneş enerji sistemleri iki tipte satışa sunulmaktadır: Yedek soğuk su depolu (su kesintilerinin çok sık yaşandığı yerlerde) Yedek Soğuk Su Depolu: Cihazın sıcak su deposuna ek olarak, üst tarafta hijyenik (krom, galvaniz) malzemeden üretilmiş soğuk su deposu yer almaktadır. Sistem sıcak suyu alttaki depoda muhafaza ederken, üstteki depo yedek soğuk su olarak kullanılmaktadır.

Detay için tıklayınız...

Japar

Kurulduğu ilk günden bu yana tüketici mutluluğu, yüksek kalitede ürünler sunma çabası, zamanında teslimat ve satış sonrası destek gibi ilkeleriyle kalite politikasını belirleyen Japar bugün tasarımdan üretime, satıştan teknik desteğe değin üretimin her aşaması ISO 9001 2000 kalite belgesi ile onaylanan ve müşterilerine daima güvenilir ve fonksiyonel ürünler sunan bir firma olmanın gururunu yaşamaktadır.

Detay için tıklayınız...

Polietilen Su Depoları

Esnek üretim seçenekleriyle, farklı ihtiyaçlara göre tasarlanmış 50 litreden başlayıp, 20.000 litreye kadar muhtelif ölçü ve hacimlerde "Dikey Silindir" şeklinde depolardır. * Gıdasal veya Kimyasal Sıvı ve saklama depoları olarak kullanılır. * İçerisine koyulan malzeme ile reaksiyona girmez. * Gıdasal ürünler; su, şalgam, zeytin yağı, meyve suyu, turşu, pekmez, sirke, süt, şarap, sıvı yağ, glikoz v.s. ürünlerin depolanmasında ve taşımasında kullanılır.

Detay için tıklayınız...

Dekor’da Yenilik Var!

Dekor rulo fırçaların sapları artık vidalı.Değişen ölçüleri ve yeni ergonomik tasarımı ile ele eskisinden daha iyi oturan rulo fırça sapları, iç kısmında yer alan dişler sayesinde sırık gibi aksesuarlarla beraber daha sağlıklı bir kullanıma olanak tanıyor. Dekor rulo fırça, yakın zamanda tüm ürün grubunda uygulanacak vidalı sap tasarımıyla, boya ustalarının değişmez tercihi olmaya devam edecek.

Detay için tıklayınız...

Decoart Gülen boya dan!

Gülen boya elegans'tan yeni decoart serisi keten. Eviniz için özel kreasyon. Evinizde sizin kadar şık olmayı hak ediyor. Dekorasyonda standart değil özel çözümler arayanlar için şimdi yepyeni decoart serisi var. Keten, süet, sedef ya da çatlatma dokularından birini seçin. Sıra dışı mekanlar yaratın. Evinizin yüzünü yaratıcılıkla güldürün.

Detay için tıklayınız...