Yapı ve dekorasyon sektöründen güncel haberlerCam Tekstil Uygulama Alanya

Tamamen doğal malzemeden üretilen, çevreye dost bir ürün.Sağlıklı mekanlar oluşturmak için son derece uygun olan cam tekstil duvar kaplamaları, dayanıklı ve dekoratif görünümüyle hijyenik ve mikrop organizma oluşturmuyor. Yalnız evler için değil hastane, restoran otel gibi mekanlarda içinde çok uygun bir seçimdir. Sizde duvarlarınızı duvardan duvara kaplayın Tanımı: Cam ipliğinin bir kumaş duyarlığında dokunmasıyla üretilen Cam Tekstili Duvar kaplamaları dünyanın çok fonksiyonel...

Detay için tıklayınız...

Polisan Yarı Mat Elegans Boya

Gerçek silinme özelliğine sahip, mantar ve küf önleyici, extra örtücülük veren, sararmayan, toz ve kir tutmayan, kokusuz ve esnek yapıda, ipeksi mat dokuda, bir iç cephe boyasıdır. Bünyesindeki silikon ve özel reçinesinin su itme ve buhar geçirgenliğini artırıcı özelliği, boyanın silinebilirliğini artırdığı gibi, özellikle rutubetli ortamlarda kabarmasını ve dökülmesini önler. Boyanın elastik özelliği kılcal çatlaklı yüzeylere macun kullanmadan sürülebilmesini sağlamaktadır. Uygulandığı yüzeyde mantar ve küf oluşumunu önleyen yapıdadır.

Detay için tıklayınız...

Sizlere Hizmet Veren AKÇALI BOYA

25 yılı aşkın süredir sizlere hizmet veren AKÇALI BOYA ürün kalitesini hep bir adım öne götürmek için durmadan çalışıyor. İnşaat ve sanayi boyalarında 100'e yaklaşan ürün çeşidi ile her ihtiyaca cevap vermeyi hedefleyen Akçalı boya, Rusya ve Türk Cumhuriyetlerdeki yatırımları ile Uluslararası bir firma olmanın haklı gururunu yaşıyor. Kalitedeki hedefimizi hep bir adım yukarıya taşıyacağız.

Detay için tıklayınız...

Permolit Süper Tavan Boyası

Üstün kaplama ve örtme gücü olan, beyazlığı çok yüksek, fırça ve rulo ile tatbikatı kolay, çabuk kuruyan, ilk ve son kat olarak tatbik edilen, su bazlı, kokusuz, mat görünümde özel bir boyadır. Terleme ve nefes alma kabiliyeti çok yüksektir. Kabarma ve çatlama yapmaz. Ele çıkmaz ve zamanla sararmaz. Kullanım alanı: Kapalı alanlardaki tüm tavanların yanı sıra, nefes alabilme ve terleme özellikleri sayesinde banyo ve mutfak duvarlarında da kullanılabilir.

Detay için tıklayınız...

Müşteriye

Hep başından beridir söylüyorum. Alanya da tadilat, tamirat yapmakta müşteriler olmadık sorunlarla karşılaşıyorlar. Bu sorunların başında zaman kaybı, malzeme israfı, iş bitiminde hakikaten görüntü kirliği ve en önemlisi yaşanılan stres işin cabasıdır. Burada daha dün yaşadığım bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum. On gün önce çok yakın bir tanıdığım ve aynı zamanda bir müşterim taşeron sıfatıyla Alanya da barlar caddesinde...

Detay için tıklayınız...

Üçüncü Şahıslara İlanen

20.01.2009 tarihi itibariyle Salih KOCA ve Ahmet Sazlık adlı kişilerin Gökhan ticaret ile hiç bir ilişiği kalmamıştır bu tarihden sonraki yapacakları iş ve işlemlerden Gökhan Ticaret sorumlu Değildir. Üçüncü Şahıslara Duyrulur.

Detay için tıklayınız...

Tadilat Bir İştir.

Her geçen gün dibe doğru giden ekonomik krizden, inşaat ve tadilat sektörü de nasibini almıştır. Ama Alanya ve diğer turizm bölgelerinde insanlar büyük bir umutla kendilerini yeni sezona da hazırlamak durumundalar. Vakit buldukça yurt dışında özellikle de İngiltere ve İrlanda da bulunan arkadaşlarımdan edindiğim bilgiye göre 2009 yılı turizm açısından aslında o kadar da karamsar olmaya gerek olmadığını göstermektedir.

Detay için tıklayınız...

Tadilat Taahhüt İşleri Uygulama

1992 yılında tadilat ve yapı malzemeleri sektöründe hizmete başlayan Gökhan 1997 yılından beridir kendi firmasıyla Alanya ve çevresinde tadilat, tamirat ve yapı malzemeleri satış ve uygulamasını, farklı bir format ve çalışma sistemiyle sürdürmektedir. Tadilat işleriniz kabusa dönüşmesin, siz keyfinize bakın biz sizin mekanlarınızı yenileyelim. Aklınıza gelen her türlü tamir, tadilat ve taahhüt işlerinizde tek muhatap profesyonel çözümler ve...

Detay için tıklayınız...

Alanya da Çini Uygulaması

Çini içi ve dışı veya tek yüzü sırlı, sıraltı boyalarıyla dekore edilerek geleneksel motiflerle süslenişi seçili malzemeyle yapılmış olan, mimariye bağlı olarak gelişen bir sanat türüdür. Çiniden seçili malzemeler yapılmış olması, Selçuklu kaynaklarında çininin bir iksir olduğu şeklinde vurgulanmaktadır. Çini kelimesinin 'i' ilgi harfiyle türetilmiş olması ilk bakışta çiniciliğin Çin'den geldiği kanısını uyandırmaktadır. Ancak çiniciliğin Türklere özgü bir sanat olduğu sanat tarihi uzmanlarınca kabul edilmektedir.

Detay için tıklayınız...

Tadilat Talimatları

Ev Dekorasyonu ve tadilat dikkat gerektirir. Konut ve işyeri tadilatların da genellikle pratik ve ucuz yöntemler tercih edilmekte ve birçok ayrıntı atlanmaktadır. Kalitesiz işçiliğin ve ucuz malzemenin ömrü kısa olduğu için de aslında bize daha pahalıya mal olmaktadır. Konut ya da işyerinin tamamında ya da bir bölümünde tadilat yaptırmaya karar verdiğimizde öncelikli olarak yapılması istenenlerin listesi çıkarılmalıdır.

Detay için tıklayınız...

Mükerrem Bey Apartmanı'nın Otopark ve Bahçe Dekoru

1997 yılında ilk olarak aile şirketimizin faaliyeti Alanya da Mükerrem Bey apartmanın 35/A nolu dükkanında başladı ve 1997 yılından beridir bu binanın altında hizmet vermekteyiz. Binaya ait 550m2 olan otopark ve binanın bahçesine kilit taş yaptırmak istediler daha güzel bir görüntü elde etmek için. Bina yöneticisi İbrahim Bey ilk olarak bize geldi ve kendisine bir teklif listesi hazırladık. Doğal olarak İbrahim Bey birkaç firmadan da fiyat teklifleri aldı. Sayın yönetici bizim fiyat teklifimizi ve...

Detay için tıklayınız...

Juhani Sillanpaa'nın Nostaljik Sobası

2006 yılında Alanya da ki mağazamızda tanıştığımız Finlandiya asıllı Juhani Sillanpaa ve eşinin evlerinde ilk olarak eski banyolarının tüm fayans ve seramiklerin sökülmesini yaptık ve yeniden yeni model fayanslarla yeni bir banyo yaptık. Türk usulü kullanılmak üzere yapılan Türk tuvaletini de Fin hamamı olarak değiştirmiştik. Ve evlerinde pvc pencere ve panjur işlerini yeniledik çatılarında izolasyon problemleri vardı onların tamiratlarını yapmıştık.

Detay için tıklayınız...

Turizm Sezonu Bitti Tadilat Sezonu Başladı

Turizm sezonunun kapanmasıyla Alanya ve beldelerindeki işyerleri oteller ve evlerde tadilatlar başlamış bulunmaktadır. Her ne kadar günümüzde bir ekonomik kriz söz konusu olsa da 2009 turizm sezonuna en iyi haliyle girme zorunluluğu vardır. Bazen bu zorunluluk dış etkenler tarafından otel ve restoran işletmecilerden özellikle istenir. Çünkü otellerde ve restoranlarda tur operatörlerinin tesislerde olmasını ve yenilenmesini istedikleri şartları vardır.

Detay için tıklayınız...