Yapı ve dekorasyon sektöründen güncel haberlerPERMOLİT Permodur

Çatılar, teraslar, temeller bodrum duvarları, pencere pervazları, havuzlar, su depoları, sarnıçlar ve su tecridi gereken yatay ve dikey tüm yüzeylerde her türlü yapı elemanları üzerinde kullanılır. Özellikleri: Uygulaması çok kolaydır. Uzun ömürlüdür. Solvent ve bitüm içermez. Binaları nem, rutubet, yağmur ve suyun zararlı etkilerinden korur. Elastik olmasından sıcak ve soğuk farkından ötürü çatlama yapmaz. Yapışması mükemmeldir. Beyaz olarak üretilir. İstenirse permakolor renk tüpleriyle renklendirilerek yüzeylere dekoratif bir örüntü verir.

Detay için tıklayınız...

Kalekim Su Tıkama Harcı

Bodrumlar, temellerdeki perde duvarlar, betonarme su depoları ve beton borulardaki basınçlı veya sızıntı halinde gelen aktif su kaçaklarının izolasyon öncesi durdurulması ve tıkanmasında. Boru ve kablo geçişlerinin su izolasyonunda.Kalıp içindeki gergi demir boşluklarının doldurulması ve izolasyonunda.Özellikleri:Kolay uygulanır.Hızlı priz alır. Su geçirimsizdir.Rötre yapmaz, çatlamaz.Betonarme donatısını korozyona uğratmaz.Yüzeye mükemmel yapışır.Mekanik dayanımı çok yüksektir.

Detay için tıklayınız...

Duş Teknesi Küvet Bilgi

Hidromasaj Su ve Masaj İnsanoğlunun yüzyıllar boyu zihinsel ve bedensel yorgunluklardan arınma ve bazı hastalıkların tedavisinde yararlandıkları iki önemli sağlık kaynağı. İnterküvet çağdaş teknolojinin yardımıyla bu olağanüstü iki tedavi kaynağını inter hidro masajı küvetlerde bir araya getiriyor. Zihinsel ve bedensel olarak rahatlamanız, stresten kurtulmanız için bu konforu banyonuza taşıyor. Özel püskürtme aksamı ile su ve hava kabarcıklarını belli bir basınç vücudunuza gönderen bu sistem...

Detay için tıklayınız...

İtalya Dekoratif Boyalar

Yaklaşık 40 yıldır italyada boya üretim firması olan Antica Signoria Avrupa'nın 18'inci ve italya'nın 6'ıncı büyük firmasıdır. Gelişen teknoloji ile dekoratif boya malzemelerinde bir çığır açmıştır.aşağıda sizlere bazı ürünlerden kısaca bilgi vermek istiyorum. DAMASCATO, eskiyi anımsatan etkisi ile prestijli dekoratif son kat boyadır. Bu ürün transparan, ekolojik, sulu solüsyonda yüksek kaliteli reçine bazlı bir üründür. Silinmeye karşı iyi direnç gösterir.

Detay için tıklayınız...

Formet Çelik Kapı

35 desibel ses izolasyonu... 3 adet 10 ar cm lik ayarlanabilir sert çelik menteşe. Herbiri 400 kg a dayanıklı ... Çift fitil (kanat ve kasada)... 120 dk. yangına dayanıklılık... Oyma ve kabartma olmak üzere 2 çeşit ahşap panelden oluşur... Ahşap paneller arası komple çeliktir... Görünüm itibariyle çelik kısmı içeridedir... Tamamen çelik pres baskıların üzeri ahşap kaplama ile takviye edilir... Ceviz, meşe, antik meşe, fındık, gül, sapelli vb. modellerimiz mevcuttur...

Detay için tıklayınız...

Şeref İnşaat

Gökhan Ticaret ile tanışmamız 1998 yılında oldu. Tanıştığımız yıldan beridir Alanya da biri otel olmak üzere toplam üç blok inşa ettik. Gökhan Ticaret bize vermiş olduğu taahhütlerin hepsini başarıyla süresi içerisinde tamamlamıştır. Son olarak Alanya Merkezde iki blok ve 26 daireden oluşan inşaatımızın Tüm fayans seramik ve banyo malzemelerinin tamamını, aynı zamanda tüm iç ve dış cephe boya, izolasyon kartonpiyer ve alçı sıva işlerimizin tamamı...

Detay için tıklayınız...

Şeref İnşaat Boya Uygulama

Alanya da saray mahallesi yunus emre caddesinde bulunan Şeref inşaata ait olan iki blok 25 daire olan inşaatın tüm iç ve dış cephe boyalarının satış ve uygulama işinin anlaşması Gökhan Ticaret tarafından yapılmaktadır. Elli yılı aşkın tecrübesiyle Alanya da ve İstanbul'un değişik bölgelerinde inşaatlar yapan İlyas Şeref'in firmamıza ve aynı zamanda satış ve uygulamasını yaptığımız Permolit ürünlerini seçmesi bizim için çok sevindirici bir olaydır.

Detay için tıklayınız...

Pıgrol Wetterschutz Farbe K60

Ürünü kullanmadan önce yüzeyin her türlü kirden ve tozdan temizlenmesini sağlayınız. Boyayı iyice karıştırınız. Kuru ve temizlenmiş yüzeye %10 su ile inceltilmiş PIGROL wetterschutz farbe K60'la ilk katı astar olarak uygulayınız. İkinci ve üçüncü katları inceltmeden uygulayınız. Tabanca, ile kullanımda %10 inceltilmelidir. Açık havaya doğrudan maruz kalacak olan özellikle yumuşak tahtalar için PIGROL Holzschutzgrund (su bazlı) veya PIGROL Impragniergrund (solvent bazlı) ile ön işlem yapılmalıdır.

Detay için tıklayınız...

Kalekim Yüzey Koruyucu

Ürün Tanımı: UV' dayanıklı, mükemmel penetrasyon kabiliyeti olan, solvent esaslı, kullanıma hazır yüzey koruyucu malzeme. Uygulama: Yüzeyi Kalekim seraCare çimento sökücü veya leke çıkartıcı ile temizleyiniz. Ürünü kıl fırça ile fazla bastırmadan kuru ve temiz yüzeye eşit miktarda bolca ve emdirerek sürünüz. Ürünün kuruma süresi yaklaşık 4-5 saattir. Yaya ve yük trafiğine bağlı olarak gerekiyorsa 2 kat uygulayınız.

Detay için tıklayınız...

Permolit Binder

Tanım: Akrilik kopolimer emülsiyonu şeffaf astar. iç ve dış cephe astarlamasında kullanılır. Özellikleri: Yapısı itibari ile yüzeye çok iyi nüfus eder. Bu sayede yüzeyi sağlamlaştırarak son kat boyanın yapışmasını sağlar, emiciliği azatlığı için boya sarfiyatını azaltır. Uygulama Alanı: Eski boya, beton, alçı sıva, ham sıva, taş gibi mineral iç ve dış yüzeylerde güvenle kullanılır. Uygulama Şekli: Hacmen 7 misli su ile inceltilerek fırça veya rulo ile tatbik edilir.

Detay için tıklayınız...

Permolit Süet Mat

Tanım: Su bazlı, silikon katkılı, süet mat, styren akrilik emülsiyon esaslı, silinebilir, dekoratif son kat boyasıdır. Uygulanacak yüzeyler: Beton, brüt beton, sıva, betopan, tuğla, eski boyalı yüzeyler, boyanabilir duvar kağıtları üzerine, uygun astarları ile kullanılır. Saten alçı veya macun çekilmiş, alt yapısı tamamlanmış yüzeylerde yüksek performans gösterir. Özellikleri:Permolit süet mat iç cephe boyası silikon madifiye styren akrilik süet mat i. Cephe boyasıdır.

Detay için tıklayınız...

Permolit İpeksi Nanomax

Tanım:Styren akrilik kolimer esaslı su bazlı ipeksi mat iç cephe boyasıdır. Multi fonksiyonludur. Antibakteriyeldir, küflenmeyi önler, baloncuklu binder yapısı ile yüksek örtücülük ve nsipi izolasyon sağlar. Esnektir, özel plastifiyanlar ile zemin oynamalarına yüksek direnç gösteriryapısındaki mikronize seramik boncuklar ses ve ısı yalıtımına yardımcı olur.silikon katkısı, kuru filmde su inceliği ile neme ve korozyona mukavemet sağlar.

Detay için tıklayınız...

Laminat 18.50 TL İşçilik Dahil

Sizlere sunduğumuz Laminatların bir çoğu Afrika, Uzakdoğu ve Güney Amerika'ya özgü ağaçların sıcaklıklarını, enerjilerini, evlerinize kadar getirmektedir. Ve uygulandıkları ortama kendi karakterlerini yansıtırlar. Uygulama ve satışını yaptığımız tüm laminatlar en iyi ürünlerden titizlikle imal edilmiş. Döşenecekleri ortamların özellikleri de dikkate alınarak seçildiklerinde ve doğru uygulama yapıldığında hepsi de mükemmel sonuçlar verir.

Detay için tıklayınız...