Home Fix İnşaat ve Tadilat Alanya

 HomeFix, yapı ve dekorasyon sektöründe hizmeti 1992 yılında başlamıştır. Firma 1997'den bu yana Lojistik mal ve hizmet tedarikini en hızlı şekilde uygulamayı ilke edinmiştir. Satış ve uygulama alanında rekabet koşullarının giderek arttığı ve kârlılık oranların hızla düştüğü günümüzde uygun fiyat ve kaliteli malzeme ilkesinden taviz vermeden, Alanya ve çevresinde yerli ve yabancı müşterilerine güvenliğin, konforun, kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu konutlar ve yapılar üreten bir firmadır.

Hizmet verdiğimiz ilk gündenlerden beridir, mağazamızda satışını yapmış olduğumuz Türkiye ve Dünya da kalitesini kabullendirmiş, firmaların ürünlerini müşterilerimize sunmaktayız. Tabii ki kaliteli bir ürünün uzun yıllar sağlam ve aynı zamanda estetik olmasının en büyük nedenlerinden biri de kaliteli iş gücüdür. Bu nedenle firmamızda mesleğine uzun yıllar hizmet vermiş, konusunun ve tecrübesinin zirvesinde olan değişik iş gruplarında uzman, inşaatın her alanında hizmet eden, değişik servis gruplarımız bulunmaktadır.

Kaliteli malzeme ve kaliteli iş gücünün yanında mutlak, güzel ahlaklı, dürüst çevreye saygılı, davranış kurallarına aynen riayet eden ve her defasında bizi onurlandıran büyük bir hizmet birliğini oluşturduk. Bilindiği gibi çalışma ortamlarımız genellikle tozlu ve gürültülü ortamlardır. Bu nedenle çalışan personelin gayet bilgili, ahlaklı, çevreye verilen rahatsızlıkları minimuma indirebilmek amacı ile personellerimize sık sık ahlak ve davranış kuralları tebliğ edilir.

Hizmet Alanları:

Ticari ve ahlaki anlayışlarımızda kesinlikle işlerin, büyüğü ve ya küçüğü olmaz. Bizim hizmet anlayışımızda, sırandan bir lavabo arızası veya çok büyük bir proje bizde aynı ölçüde ilgi görür ve aynı itina ile sonuçlandırılır. Ayrıca, bölgemizde yerleşik yaşayan yabancılar bulunmaktadır. Bu yabancı müşterilerimize de kendi dillerinde, aynı itina ve aynı fiyat politikası ile hizmet vermekteyiz ve bu konularda hakikaten çok uzun mesafeler kat ettiğimizin mutluluğunu ve onurunu yaşamaktayız.

Personeller:

Bütün personellerimiz konusunda uzun yıllar tecrübeli, mesleğine saygılı, iş ahlakını her şeyden üstün tutan, her biri ayrı ayrı konularda üstün yetenekleriyle uzun dönemler bünyemizde hizmet veren kendilerini firmamıza ve müşterilerimize kanıtlamış sertifikalı profesyonel kişilerden oluşmaktadır.


Misyonumuz:

İnşaat ve yapı malzemelerinde en son yenilikleri takip etmek, kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme ile en kısa sürede, orijinal çözümler ile müşterisine en iyi hizmeti sunan, müşteri memnuniyetini menfaatlerinin üstünde tutan, bir firma olmaktır.

Vizyonumuz:

İnşaat ve yapı malzemelerinde, servis, işçilik ve malzeme kalitesi olarak DemirHomeFix isminin bu sektörde aranılan, konuşulan bir isim olmasını sağlamak inşaat ve yapı malzemeleri ile ilgili işin boyutları her ne olursa olsun, akla gelen ilk isim olmaktır.

Doğru firmayı seçmek:

Seçmiş olduğunuz inşaat firması veya usta sıfatı ile seçtiğiniz kişilerle, birkaç gün belki birkaç hafta, hatta birkaç ay mekanınız da çalışılacaktır. Kendinden emin, yetenekli iş yapabilen, hızlı ve mantıklı fikirler üreten, her şeyden önce güvenilir, iş bitiminden sonra dahi en küçük sorunlarınızda hemen bir telefonla iletişim kurabileceğiniz otoriter firma bazında olmalıdır.