TADİLAT HİZMETLERİ

 Tadilat, denildiği anda çoğu insanın tüyleri diken-diken olur. Sonu gelmeyen tozlu, topraklı dağınıklık tadilat işinde çalışacak personeli bir araya getirememek, verilen sözlerin yerine gelmemesi, dolayısı ile çevreye verilen rahatsızlıklar, alt-üst olan iş-ev hayatınız vs. gibi sebepler sıralamak mümkündür. Biz DemirHomeFix olarak sizin bu sorunlarla meşgul olmanızı istemiyoruz. Siz rutin yaşam tarzınıza devam ediniz. Tadilat bizim işimiz. İhtiyacınız olan bütün başlıklarınızı tek bir çatı altında toplayarak, tek bir firma ile profesyonel çözümler bulacağınız adres DemirHomeFix'tir.

Tadilat Uygulama:

Keşif: İlk olarak tadilat yaptıracağınız yeriniz ile ilgili ekibimiz yerinizde keşif yapacaktır. Yeriniz de ne tür bir tadilat yapılacağı hususunda yerinize en uygun şekil ortaya çıkarılacaktır.

Ürün seçimi: Yapılan keşif sonucunda eldeki tüm bilgiler değerlendirilmek üzere sizi işyerimize davet ediyoruz. Mağazamızda beğeninize ve bütçenize uygun olan ürünleri seçiyorsunuz. Bu ürünlerin yerinize uygunluğunu değerlendirip kayıt altına alıyoruz.

Not: Dilediğiniz mağazalardan farklı fiyat ve kalitede ürünler seçebilirsiniz. Fakat biz hali hazırda yıllardır mağazamızda satışını yaptığımız ürünlerin fiyat ve kaliteleri açısından sizlerin menfaati için öncelikli olarak sizlere tavsiye ediyoruz. Sonuçta biz bir taahhüt firmasıyız ve yüzlerce ürünün yanında biz kaliteli hizmet satıyoruz.

Tasarım: Seçilen ürünler dilerseniz bilgisayar yardımı ile yerinizin bitmiş halini sizlere gösterme imkanı sağlıyor. Değişik açılardan yerinizin görüntüleri renklendirilmiş olarak sizlere sunulur. Böylelikle ne beklediğinizi biliyor olacaksınız.

Fiyatlandırma: Seçilen ürünler ve yapılacak işin fiyatlandırması belirlenir. Satış ve ödeme koşulları hakkında size en uygun olan bir seçenekte sözleşme yapılır.

Sözleşme: Yerinizde yapılacak işlerin detayları, malzeme kalitesi ve işi bitirme süresi gibi vs. konular varılan mutabakat çerçevesinde tüm taahhütlerin yer aldığı bir anlaşma metni hazırlanır ve karşılıklı olarak imzalanır.

İşe Başlama Ve Bitirme: Sözleşmede verilen tarihte işe başlanır ve verilen süre içerisinde işin akışı sağlanır.

İş Akışı:

Öncelikli olarak yerinizin durumuna göre kırım ekiplerimiz, gerekli görülen kırım ve söküm işlerini yaparlar. Daha sonra çıkan atıklar çuvallanarak belediyenin belirlediği atım sahasına sevk edilir.

Kırım ve söküm işleri sonuçlandıktan sonra devreye bir yapının en önemli parçalarından olan elektrik ve su tesisatının yenilenmesi veya güçlendirilmesi yapılır. Gerekli yerlere elektrik ve su tesisatı çekilir.

Daha sonra anlaşmaya bağlı kalınarak, sırasıyla pencere ve panjurların montajları yapılır. Devamında sıvacı ekiplerimiz kırılan yerlerin sıva tamirlerini yapar. Anlaşmada var ise saten sıva ve kartonpiyerlerin montajı yapılır. Sıvacı ekiplerinden sonra devreye seramik ekipleri girerler anlaşmada yazılan ürünlerin döşenmesi yapılır. Daha sonra marangoz ekiplerimiz iç kapıların ve mutfak dolaplarının montajlarını tamamlar. Sıhhi tesisat ekibimiz tekrar gelerek banyo malzemelerinin (klozet, duş teknesi-küvet, duş kabin, musluklar Vs) montajını tamamlar. Ve devreye boyacı ekiplerimiz girer ve tüm mekanın boya işlerini bir sanatçı titizliği ile tamamlarlar.

En son olarak temizlik ekibimiz tüm kaba ve ince temizliğini yapar ve mekanınız size kullanıma hazır olarak teslim edilir.


Seramik, Mozaik ve Taş Döşeme Alanya Antalya

Memnuniyet verici bir gerçek vardır ki! Ülkemizde çok kaliteli seramik, granit, mermer ve doğal taş kaplama malzemeleri üretilmektedir. Bir kaplama malzemesinin kalitesi ne olursa olsun, o malzemenin, kalite ve uyum içindeki estetikliğini göz önüne seren o malzemeyi işleyen hünerli ellerdir. İnşaatın hemen her alanı ayrı bir titizlikle, yalınız bir defa yapılır ve uzun yıllar sizin kullanımınızda kalır. Çoğu zaman çok basit bir malzeme tecrübeli ustasının ellerinde harikulade estetik bir görüntü sağlarken, bir diğer taraftan çok pahalı bir malzeme deneyimsiz kişilerin ellerinde çok itici kötü bir görsellik sağlar. Elbette bu da harcanan paraya, emeğe ve ziyan olan malzemeye, en önemlisi zamanınıza ve sizlere verdiği stresi göz önünde tutarsak, ben öyle tahmin ediyorum ki bunun bedeli maddiyatla ölçülmez...

Detay için tıklayınız...

Laminat Parke Alanya Antalya

Sizlere sunduğumuz Laminatların bir çoğu Afrika, Uzakdoğu ve Güney Amerika'ya özgü ağaçların sıcaklıklarını, enerjilerini, evlerinize kadar getirmektedir. Ve uygulandıkları ortama kendi karakterlerini yansıtırlar. Uygulama ve satışını yaptığımız tüm laminatlar en iyi ürünlerden titizlikle imal edilmiş. Döşenecekleri ortamların özellikleri de dikkate alınarak seçildiklerinde ve doğru uygulama yapıldığında hepsi de mükemmel sonuçlar verir...

Detay için tıklayınız...

Boya Hakkında Sık Sorulan Sorular

Genelde geniş yüzeylerde (duvarlarda), rulo ile çalışmak daha hızlı ve kolaydır. Duvarların kesişimlerinde, kapı, pencere vb. ahşapların boyanmasında fırçaya her zaman ihtiyaç vardır. Bir genelleme yapmak gerekirse; su bazlı boyalar için sentetik fırçalar, yağlı boyalar için doğal kıllı fırçalar, pürüzlü ve dekoratif yüzeyler oluşturmak için uzun tüylü rulolar, düz yüzeyler içinse çok kısa tüylü rulolar kullanılabilir...

Detay için tıklayınız...

Sıhhi Tesisat Bakım Onarım ve Servisi Alanya Antalya

Alanya ve Antalya Bölgemizin en önemli sorunlarının ve en çok istek olan kesimlerinin başında, su tesisatı (Sıhhi Tesisat) gelmektedir. Su tesisatı bir yapıyı inşa ederken en önemli işlemlerden biridir. Adeta binanın, damarları misalidir. Ve uzman olmayan kişilerin elinde bu sorun minicik bir contanın çok pahalı arızalar oluşmasına sebep olur. Çünkü su tesisatı duvarların içinde gözle görülmez. Ve küçük bir arızayı bazen aylar sonra fark ederiz ve o küçük sorunu bulmak için özenle dizayn ettiğiniz evinizin tekrar kırıp dökmek gerektirebilir. ..

Detay için tıklayınız...